Kalba ekspertai

Naujais metais – kokybiškesnės paslaugos

Naujasis "Šilutės būsto vadovas" Marius Stankus (iš kairės) ir buvęs "Šilutės būsto" vadovas, o dabar Šilutės, Šilalės ir Pagėgių regiono direktorius Aleksas Kvederis (Iš dešinės) Nuotrauka Vaidoto Vilko
Naujasis “Šilutės būsto vadovas” Marius Stankus (iš kairės) ir buvęs “Šilutės būsto” vadovas, o dabar Šilutės, Šilalės ir Pagėgių regiono direktorius Aleksas Kvederis (Iš dešinės) Nuotrauka Vaidoto Vilko

„Šilutės būstas“ 2017-uosius metus pradėjo pokyčiais. Keičiasi įmonės vadovai, modernizuojamas paslaugų teikimas, plečiasi aptarnaujamos teritorijos dydis.

Nuo šiol „Šilutės būsto“ vadovu tampa Marius Stankus, kuris prieš tai dirbo pastatų administravimo vadybininku. Jį pakeis Giedra Beinorienė, iki tol dirbusi pastatų administravimo vadybininko asistente.

Buvęs „Šilutės būsto“ direktorius Aleksas Kvederis vadovaus Šilutės, Šilalės ir Pagėgių regionui. Šilalės gyventojams šios įmonės atėjimas bus naujiena, tačiau vadovas užtikrina, kad paslaugų teikimo kokybė nuo to nenukentės. „Manau problemos visose mūsų prižiūrimose savivaldybėse vienodos, tačiau kol kas skiriasi tik paslaugų teikimo lygis. Dėsime visas pastangas, kad pasiektume tokį lygį, kaip Šilutėje, kur jau ilgą laiką veikia centralizuotas skambučių centras“, – teigė buvęs „Šilutės būsto“ direktorius Aleksas Kvederis.

Pasikeitus vadovams – keitėsi ir sąskaitų pateikimas. Gyventojai jas gavo išsamesnes – nuo šiol sąskaitose pateikiama informacija už ką ir kiek reikės mokėti.

Šiais metais, atsižvelgiant į klientų poreikius, stiprinamas atgalinis ryšys. Gyventojai kreipdamiesi į „Šilutės būstą“, per 8 val. sulauks atsakymo iš vadybininko. Bendradarbiaujant su klientais norima suteikti dar geresnes paslaugas ir greičiau išspręsti kylančias problemas.

Įvykus avarijai paslauga suteikiama per 2 val. Taip pat gyventojai žinute ar elektroniniu paštu bus informuojami apie darbų atlikimo pradžią, eigą ir pabaigą.