Kalba ekspertai

Ne visi daugiabučio namo rūsio sandėliukai įteisinti

Norintys turėti jiems priklausančias rūsio sandėlikų patalpas, turi atlikti tam tikrus žingsnius
Norintys turėti jiems priklausančias rūsio sandėlikų patalpas, turi atlikti tam tikrus žingsnius

Labai maža Šilutės miesto gyventojų dalis turi daugiabučio gyvenamojo namo rūsio sandėliukų nuosavybės dokumentus. Norintys turėti jiems priklausančias tokias patalpas, turi atlikti tam tikrus žingsnius.

Pirmiausia visi namo gyventojai (bendrasavininkai) turi kreiptis į VĮ „Registrų centrą“ Šilutės filiale ir užsakyti butų sąrašą pastate. Taip pat reikalingas ir rūsio planas, kurį galite gauti iš namo administratoriaus.

Patalpų sąrašą, kurias gyventojai nori pasidalinti, sudaro patys. Į jų sąrašą įtraukiamos visos sandėliavimo paskirties patalpos, esančios butų ir kitų patalpų priklausiniais. Neįtraukiamos tik tos, kurios yra atskirtos turto vienetais –techninės patalpos, koridoriai, savavališkai įrengtos patalpos po laiptais ir pan.

Paskutinis žingsnis – bendrasavininkų susitarimas. Jo metu kiekviena rūsio patalpa priskiriama konkrečiam buto ar kitų patalpų savininkui. Norint įteisinti sandėliuko nuosavybę reikia kreiptis į VĮ „Registrų centrą“ Šilutės filiale.

Norėdami daugiau sužinoti apie daugiabučio gyvenamojo namo rūsio sandėliukų įteisinimą, kreipkitės į namą administruojantį vadybininką arba skambinkite telefonu 8 700 55 966.