Šiandien rajone

Šilutėje įsibėgėja šienavimo sezonas

Teritorijų priežiūra užsiimanti įmonė „Mano aplinka“ atskiras Šilutės teritorijas šienauja keturis kartus per sezoną.

Gegužės pradžioje Šilutėje ir Klaipėdoje prasidėjęs šienavimo sezonas įgauna vis didesnį pagreitį. Jau antrą mėnesį įmonės „Mano aplinka“ darbuotojai vykdo žolės šienavimo darbus ir nori nuraminti miestiečius, nekantraujančius išvysti nušienautas Šilutės teritorijas.

Teritorijų priežiūra užsiimanti įmonė „Mano aplinka“ atskiras Šilutės teritorijas šienauja keturis kartus per sezoną. Vis dėlto, birželio pirmosiomis dienomis atsirado gyventojų, išreiškusių savo nepasitenkinimą, dėl jų kiemų prieigose tvarkomų žolynų plotų.

Kaip pasakoja įmonės „Mano aplinka“ Klaipėdos regiono vadovas Neilas Čijunskas, atliekant žolės šienavimo darbus yra laikomasi plano: „Visi mūsų vykdomi darbai yra paremti patvirtintais grafikais. Minimi planai yra taikomi metai iš metų, tokia praktika naudojama ne tik Šilutėje ir Klaipėdoje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Vadinasi, ji pasiteisina“, – situaciją komentavo N. Čijunskas.

Anot bendrovės „Mano aplinka“ atstovo, gyventojai  į šienavimo darbus turėtų žvelgti pakančiau: „Norėčiau maloniai paraginti Šilutės gyventojus būti supratingais, nes vos per kelias dienas nušienauti visų teritorijų nėra įmanoma“, – komentavo N. Čijunskas.

Vis dėlto, šią tvarką kritikuoja ne visi.  „Šilutės būsto“ administruojamame daugiabutyje gyvenanti šilutiškė Alma mano, kad šienaujama gerai: „Priekaištų neturiu. Šienaujama reguliariai ir to užtenka. Mūsų kiemas visad prižiūrėtas“.

Daugiabučių gyventojai, kurių namus administruoja įmonė „Šilutės būstas“ dėl savo kiemų gali būti ramūs – jei yra poreikis, kiemai šienaujami ir dažniau. Anot „Šilutės būsto“ vadovo Simono Krūminio, jei dauguma gyventojų sutinka, už papildomą mokestį galima suorganizuoti dažnesnius daugiabučių kiemų šienavimo darbus.