Kalba ekspertai

Sutvarkytas namo stogas – gyvenimas be rūpesčių

Tvarkingas stogas – jokių rūpesčių namo gyventojams.
Tvarkingas stogas – jokių rūpesčių namo gyventojams.

Kodėl verta susirūpinti namo stogo būkle? Kokie vargai kankina daugiabučių gyventojus, kurių namo stogai seni ir netvarkingi? Kaip šias problemas išspręsti? Šilutiškiai, pasikeitę savo namo stogą, jau žino atsakymus į šiuos klausimus.

„Šilutės būstas“ neseniai pakeitė stogus M. Jankaus g. 1 daugiabutyje ir Kulėšų kaime, Siauruko g. 1 name. Gyventojai patys siekė savo gerovės ir inicijavo stogo remontą. Jie suprato, kad netvarkingas stogas gali jiems pridaryti daug žalos, o gyventi baimėje dėl būsto užliejimo jie nenorėjo.

Dažnas daugiabučio gyventojas mano, kad stogo remontas, tai tik viršutinių aukštų gyventojų reikalas. Tačiau, laiku neatlikus darbų, didelių nuostolių gali patirti visi kaimynai – po atlydžio ar smarkaus lietaus gali būti užlieti kelis namo aukštus.

M. Jankaus g. 1 gyventojai patys inicijavo stogo remontą.

Tvarkingas stogas – ne tik užtikrina saugumą, bet ir padeda sutaupyti. Jei namo stogo danga kiaura, šaltuoju metų laiku gyventojai iššvaisto šilumos energiją, o vasarą kenčia nuo kaitros. Tokie namai šildomi netolygiai, todėl padidėja energijos sąnaudos. Nuostolių už šilumą būtų galima išvengti renovavus stogą ir apšiltinant perdangą.

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų namo stogas yra prastos būklės, kreipkitės į klientų asmeninį vadybininką arba skambinkite Klientų aptarnavimo centro telefono numeriu 8 700 55 966.